MARMARABİRLİK’TE BİRLİK VE BERABERLİKLE GELEN YENİ YAPILANMA « GERİ DÖN

Marmarabirlik bünyesinde yeni yapılanma ile birlik ve beraberliğimizin ne kadar güçlü olduğu bir kez daha öne çıkmış oldu. Uzun yıllardır kurum bünyemizde çeşitli görevlerde bulunan İsmail Acar, bilgi birikimiyle beraber harcamış olduğu emeğin karşılığında vekaleten yürütmüş olduğu Genel Müdürlük makamına asaleten atandı.

Yönetim Kurulumuzun yapmış olduğu toplantıda, vekaleten Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Mehmet Ertaş’ın asaleten, uzun yıllardır Satınalma Müdürlüğü görevini yürüten Onur Cengiz’in de ikinci Genel Müdür Yardımcısı olarak atanmalarının yapılmasına karar verildi. Toplantı da, Satınalma Müdürlüğü görevine Emrah Aksarı’nın getirilmesine, İlhan Bayram’ında vekaleten yürüttüğü Muhasebe Müdürlüğü görevini asaleten atanmasına karar verildi. Alınan bu kararlarla beraber, Marmarabirlik organizasyon şemamızda ilkler yaşanmış oldu.

Yönetim Kurulu Başkanımız Hidamet Asa, Marmarabirlik bünyesinde görev yapan çalışanlarımızın zamanı geldiğinde, bu başarılı çalışmalarının karşılığı olarak  ödüllendirildiklerine  dikkat çekti.

 Asa, “Bugüne kadar aslolan ortaktır, her şeyden önce kurum gelir” ilkesiyle görev yaptıklarının altını çizerken, sistemin bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğinin söyledi. Asa, sözlerini şöyle tamamladı;

“Yönetim Kurulumuzla gecemizi gündüzümüze katarak yapmış olduğumuz ekip çalışmasıyla, Marmarabirlik’i zirveye taşıdığımıza inanıyoruz. Yapılan yeni atamalarla birlikte ekip ruhuyla, Marmarabirlik’i daha güvenli yarınlara taşımayı hedefliyoruz. Atamaları yapılan arkadaşlarımıza başarılar dilerken, 32 bin ortağımıza, kooperatiflerimize ve Marmarabirlik camiasına hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim.”