×
Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti

Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti

-Marmarabirlik’in önceliği müşteri memnuniyeti

Modern ve hijyenik koşullarda üretim yapan Marmarabirlik’in müşteri memnuniyetine verdiği önem rakamlarla bir kez daha ortaya çıktı.

Doğal  fermantasyon yöntemi ile üretildikten sonra Türk Gıda Kodeksi Sofralık Zeytin Tebliği ile Gıda Etiketleme ve  Tüketicileri Bilgilendirme Yönetmeliğine uygun şekilde ambalajlanan ve  yağlı salamura olarak satışa sunulan ürünlerimizin, raf  ömrü süresince mikrobiyal bozulmaya(küflenme) uğramadan muhafaza etmek ancak iki yöntemle mümkündür. Birinci yöntemde modifiye atmosfer altında paketleme yapılmasıdır yada koruyucu kullanarak ürünlerin muhafaza edilmesidir.

Marmarabirlik olarak, yağlı salamura üretilen thermoform vakum ambalaj, hazır kap kuru sele ve sepet serisi gibi ürünlerimizde modifiye atmosfer altında paketleme yöntemi kullanılmaktadır. Modifiye atmosferde paketleme, ambalajın içerisindeki oksijen vakumlanmak suretiyle kapatılmasıdır.

Marmarabirlik, tüketicilerimize koruyucu içermeyen  ürün sunmak  adına yaptığı uzun süreli    Ar-Ge çalışmaları neticesinde "oksijen emici şaset" kullanımı ile modifiye atmosfer altında paketleme teknolojisi geliştirilerek üretim yapmaya başlamıştır.

Doğallık ve kalitesinden hiçbir zaman taviz vermeyen ve tüketicinin güvenini kazanan Marmarabirlik’te ürünler en kaliteli ambalajlara konulmaktadır. AR-GE çalışmalarına büyük önem veren ve yatırımlar yapan Marmarabirlik, gıda güvenliği yönetim sistemlerinin sürekli iyileşmesini ve geliştirmesini sağlarken, gelen müşteri şikayetleri de tek tek değerlendirilmektedir. Şikayet konularının nedenleri titizlikle ele alınmaktadır. Tüketici Şikayetlerin minimum seviyelere çekilmesi Marmarabirlik’in en önemli önceliklerinden biridir.

Gıda güvenliği konusunda yasal ve düzenleyici şartları da eksiksiz yerine getiren Marmarabirlik, müşteri memnuniyetini de en üst seviyeye taşımayı başarmıştır. 1 Ocak 2020 tarihinden bu yana 37 milyon adet ambalajlı ürün satış gerçekleştirilirken, günümüz iletişim araçlarının etkinliği de göz önünde bulundurulduğunda, 8 aylık süreçte yalnızca 54 şikayetin gelmiş olması, yapılan çalışmaların müşteri memnuniyetine yansımasının en iyi göstergesidir.